Op zondag 16 maart 2025 hebben wij een speciaal en besloten evenement voor 65+ stellen en alleen gaande dames. Dit exclusieve event draait om vrijheid, gezelligheid en gelijkgestemdheid. Het biedt de perfecte kans om leeftijdsgenoten te ontmoeten in een ontspannen sfeer.
Deze unieke groep werd opgericht in het voorjaar van 2024, met als doel een veilige en inspirerende omgeving te bieden voor stellen en dames alleen. Destijds was er al een groep voor 65-plussers waar ook mannen lid van konden worden, maar deze liep spaak door een ongunstige verhouding tussen stellen, vrouwen en mannen. Dit inspireerde ons om een nieuwe groep op te richten, specifiek voor stellen en dames alleen. Na overleg met SDC en de beheerder van de oude groep namen wij het initiatief over, begonnen met 15 stellen en bouwden de groep verder uit.
De groep, genaamd “65+ maar jong, geil en vrij van geest”, bestaat inmiddels uit zo’n 120 stellen en enkele alleen gaande dames. De leden delen een open-minded instelling en veel herinneringen aan de vrijgevochten tijden van de “flower power”-periode, waarin de beginnende partnerruil populair werd. Onderling ontstaan regelmatig spontane afspraken, variërend van gezellige thuisfeestjes tot informele bijeenkomsten. Toch bleef de behoefte bestaan aan een groter, gezamenlijk evenement.
16 maart 2025 wordt een dag en avond vol vrijheid, plezier en ontspanning. Met een zachte ontvangst waar niets moet en alles mag, verlagen we de drempel voor nieuwkomers en bieden we een vertrouwde sfeer aan ervaren leden. Een dag waarop 65-plussers zich jong en vrij mogen voelen, in een setting die speciaal voor hen is gecreëerd.
Praktische Informatie:
Houd onze communicatiekanalen in de gaten voor updates!